Чорнявська сільська рада повідомляє про те , що проекти рішень сесії сільської ради та аналіз їх регулятивного впливу : « Про встановлення єдиного податку на території Чорнявської сільської ради на 2020 рік »,
« Про встановлення плати за землю на території Чорнявської сільської ради на 2020 рік », «Про встановлення транспортного податку на території Чорнявської сільської ради на 2020 рік», «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Чорнявської сільської ради на 2020 рік », «Про встановлення місцевих зборів на території Чорнявської сільської ради на 2020 рік» , розміщені на офіційному сайті Чорнявської сільської ради
http : //chornjavska-silrada.qov.ua /.
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця із дня опублікування , за адресою : вул.. Гагаріна № 26 с. Чорнявка, Черкаського району, Черкаської області .тел.. для довідок : 34-64-74.

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади бухгалтера.

Чорнявська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади бухгалтера .
Вимоги: повна вища освіта відповідного профілю( спеціаліст магістр) , знання ПК, досконале володіння державною мовою, досвід роботи за фахом.
Заяви приймають у сільській раді з дня опублікування оголошення, протягом 30 днів за адресою :
с. Чорнявка вул.. Гагаріна № 26, тел. для довідок : 34-64-74.

Розпорядження сільського голови “Про вивчення пропозицій щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад та її громадське обговорення”

ЧОРНЯВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ        

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

(з основної діяльності)

18.03.2019 р.                                           № 6                                                                                                 

 

Про вивчення пропозицій щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад та її громадське обговорення

 

Відповідно до частини 3 статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», статей 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням звернення депутатів сільської ради , рішення сесії сільської ради № 31- 15/ УІІ від 14.03.2019 року «Про  ініціювання  добровільного об’єднання територіальних громад  сіл.»

 

  1. Провести вивчення звернення депутатів сільської ради про добровільне об’єднання територіальних громад та подати відповідні пропозиції .
  2. Провести громадське обговорення щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад протягом 30 днів з дня прийняття цього розпорядження .
  3. Включити до порядку денного 32 сесії УІІ скликання Чорнявської сільської ради питання про добровільне об’єднання територіальних громад сіл сільської ради (с. Чорнявка,),  Думанецької сільської ради

(с. Думанці, с. Чубіївка ),   Худоліївської сільської ради (с. Худоліївка Чигиринського району ), в  Чорнявську територіальну громаду з центром у селі Чорнявка.

 

  1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Сільський голова                                                                          В.М.Супрун

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади бухгалтера

З 25.01.2019 року Чорнявська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади бухгалтера . Вимоги: повна вища освіта відповідного профілю ( спеціаліст магістр) , знання ПК, досконале володіння державною мовою, досвід роботи за фахом. Заяви приймають у сільській раді з дня опублікування оголошення, протягом 30 днів за адресою :
с. Чорнявка вул.. Гагаріна № 26, тел. для довідок : 34-64-74.

Про проведення громадського обговорення проекту детального плану території

ЧОРНЯВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ        

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

 

28 .09.2018 р                                                              № 62                                                                                                  

 

Про проведення громадського обговорення

проекту детального плану території

 

На підставі отриманого розробленого в установленому законодавством порядку проекту детального плану території частини території в адміністративних межах Чорнявської сільської ради Черкаського району, Черкаської області  в межах населеного пункту по вул.. Благовісній  та з метою подальшого розгляду питання можливості щодо будівництва  житлового будинку гр. Кравцову М.В.,  відповідно до ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної документації», керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 “Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні” ст.42 Закону України  «Про місцеве  самоврядування  в  Україні»:

  1. Провести громадське обговорення проекту детального плану території частини території в адміністративних межах Чорнявської сільської ради Черкаського району, Черкаської області в межах населеного пункту по вул.. Благовісній та з метою подальшого розгляду питання можливості щодо будівництва  житлового будинку гр. Кравцову М.В.,  протягом 30 днів з дня прийняття цього розпорядження з метою врахування пропозицій громадськості.
  2. Секретарю сільської ради організувати розгляд пропозицій громадськості до даного проекту детального плану території.
  3. «01» жовтня 2018 року в Будинку культури села Чорнявка провести громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації.
  4. Секретарю оприлюднити дане розпорядження, проект детального плану території на офіційному веб-сайті сільської ради.
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

Сільський голова                                                                                  В.М. Супрун

 

 

 

 

РS.  Для ознайомлення  з Проектом  Детального плану  території   просимо  звертатися  до   сільської ради .