Переглядів: 31

Розпорядження сільського голови “Про вивчення пропозицій щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад та її громадське обговорення”

ЧОРНЯВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

(з основної діяльності)

18.03.2019 р.                                           № 6

Відповідно до частини 3 статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», статей 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням звернення депутатів сільської ради , рішення сесії сільської ради № 31- 15/ УІІ від 14.03.2019 року «Про  ініціювання  добровільного об’єднання територіальних громад  сіл.»

1. Провести вивчення звернення депутатів сільської ради про добровільне об’єднання територіальних громад та подати відповідні пропозиції .
  2. Провести громадське обговорення щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад протягом 30 днів з дня прийняття цього розпорядження .
  3. Включити до порядку денного 32 сесії УІІ скликання Чорнявської сільської ради питання про добровільне об’єднання територіальних громад сіл сільської ради (с. Чорнявка,),  Думанецької сільської ради

(с. Думанці, с. Чубіївка ),   Худоліївської сільської ради (с. Худоліївка Чигиринського району ), в  Чорнявську територіальну громаду з центром у селі Чорнявка.

1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                          В.М.Супрун