Про проведення громадського обговорення проекту детального плану території

ЧОРНЯВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

28 .09.2018 р                                                              № 62

Про проведення громадського обговорення

проекту детального плану території

На підставі отриманого розробленого в установленому законодавством порядку проекту детального плану території частини території в адміністративних межах Чорнявської сільської ради Черкаського району, Черкаської області  в межах населеного пункту по вул.. Благовісній  та з метою подальшого розгляду питання можливості щодо будівництва  житлового будинку гр. Кравцову М.В.,  відповідно до ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної документації», керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 “Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні” ст.42 Закону України  «Про місцеве  самоврядування  в  Україні»:

1. Провести громадське обговорення проекту детального плану території частини території в адміністративних межах Чорнявської сільської ради Черкаського району, Черкаської області в межах населеного пункту по вул.. Благовісній та з метою подальшого розгляду питання можливості щодо будівництва  житлового будинку гр. Кравцову М.В.,  протягом 30 днів з дня прийняття цього розпорядження з метою врахування пропозицій громадськості.
  2. Секретарю сільської ради організувати розгляд пропозицій громадськості до даного проекту детального плану території.
  3. «01» жовтня 2018 року в Будинку культури села Чорнявка провести громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації.
  4. Секретарю оприлюднити дане розпорядження, проект детального плану території на офіційному веб-сайті сільської ради.
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                                  В.М. Супрун

РS.  Для ознайомлення  з Проектом  Детального плану  території   просимо  звертатися  до   сільської ради .